Uluslararası Silahlı Kuvvetler
Muhabere ve Elektronik Derneği
Türkiye Şubesi

AFCEA TÜRKİYE

 

  AFCEA Türkiye Hakkında

   Yönetim/Denetim

   Tüzük

   Etkinlikler

   Üye Şirketler

   Üyelik


  AFCEA International

  AFCEA Europe

  AFCEA Online Directories

  SIGNAL Online

  SIGNAL Connections


   English

  

 

Kurumsal (Şirket) Üyeler:


AFCEA TÜRKİYE'nin halen üyesi olan kurumsal (şirket) üyeleri listesi ve kurum hakkındaki özet bilgiler aşağıda açıklanmıştır. 

  • ASELSAN
  • ELECTRONICS VALLEY
  • LUCIAD
  • STM
  • TARGET
 

 

Genel Müdür & CEO: Faik EKEN

Temas Noktası: Esra ERKAN
Tel: 90 312 592 15 74
Faks: 90 312 354 16 79
E-posta: eciftcibasi@aselsan.com.tr

ASELSAN A.Ş., elektronik ürünler ve sistemler tasarlayan, geliştiren, üreten ve ürünlerinin satış sonrası servis hizmetlerini karşılayan; yüksek teknolojili ve çeşitli ürün yelpazesine sahip ülkemizin önder bir elektronik sanayi kuruluşudur.

1975 yılında kurulan ASELSAN, farklı yatırım ve üretim yapısı gerektiren proje konularına bağlı olarak; Haberleşme ve Bilgi Teknolojileri Sektör Başkanlığı (HBT), Mikroelektronik, Güdüm ve Elektro-Optik Sektör Başkanlığı (MGEO), Radar, Elektronik Harp, İstihbarat Sistemleri Sektör Başkanlığı (REHİS), Savunma Sistem Teknolojileri Sektör Başkanlığı (SST), Ulaşım, Güvenlik, Enerji ve Otomasyon Sistemleri Sektör Başkanlığı (UGES) olmak üzere beş ayrı Sektör Başkanlığı bünyesinde örgütlenmiştir.

 


Genel Müdür & CEO: Serdar ERKOCA

Temas Noktası: Arif Emre ERKOCA    
Tel: +90 312 417 7653
Faks: +90 312 418 0484
E-posta: arif@electronicsvalley.us 

ELEKTRONIK VADİSİ (EV), havacılık, uzay ve savunma sanayii teknolojileri konusunda bir bilgi paylaşım platformu olarak 2006 yılından beri faaliyetlerde bulunmaktadır. Sektörde görev yapmakta olan profesyonellerin birbirleri ile tanışıklığını arttırma; bilgi paylaşımını sağlama ve iş birlikleri gerçekleştirmelerine katkı sağlama amaçları doğrultusunda 2007’den günümüze birçok etkinlik organize eden EV, vazgeçilmez bir bilgi merkezi olma hedefi ile yoluna devam etmektedir. EV etkinlikleri sayesinde dünya devi teknoloji firmalarının yanı sıra küçük ve orta ölçekli ARGE firmaları da kendilerini dünyaya tanıtma şansını yakalamaktadırlar. Elektronik Vadisi, üyeleri, destekçileri ve sponsorları için sayısız hizmet sunmaktadır.


Türkiye Bölge Müdürü & Temas N.: M.Emin HALITLIGIL
Tel: +90 312 295 6327
E-posta: mehmetemin.halitligil@luciad.com

 LUCIAD modern durumsal farkındalık sistemlerinin oluşturulması için yazılım çözümleri sunar. 

Türk Savunma ve Havacılık sektörlerinde halihazırda faaliyet gösteren LUCIAD, tüm komutanlık kademeleri ve onlara çözümler sunan savunma sanayii sistem entegratörleri ile uzun yıllardır devam eden yakın teknik ilişkiler içindedir. Türk Ordusunun her kademesinde kullanımda, milli imkanlar ile geliştirilmiş ve desteklenen sistemlere olanak sağlamaktayız. Yenilikçi , ilkeli ve tam müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız, dünya çapında  üstün teknolojide mükemmeliyet açısından LUCIAD markasını yaratmış ve Türkiye'de de bir çok defa güvenilirliği ve saygınlığı sınanarak kabul edilmiştir.

LUCIAD'ın gerçek zamanlı coğrafi durumsal farkındalık Yazılım Bileşenleri;  yüksek performans, konumsal veri doğruluğu ve geliştirici ile gereksinimlerine uyumu ile bilinmekte olup, Türkiye'de savunma, güvenlik, havacılık, altyapı ve ulaştırma sektörlerinde paha biçilmez bir rol oynamaktadırlar.


Genel Müdür & CEO: Davut YILMAZ

Temas Noktası: Alpay ZEYBEK
Tel: +90 312 266 3550
Faks: +90 312 266 3551
E-posta: azeybek@stm.com.tr

STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret A.Ş. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Savunma Sanayii Müsteşarlığı’na (SSM) sistem mühendisliği, teknik destek, proje yönetimi, teknoloji transferi, lojistik destek hizmetleri; görevlerini gerçekleştirmek amacıyla Savunma Sanayii İcra Komitesi (SSİK) kararı ile 1991 yılında kurulmuştur.

Misyonumuz; küresel ölçekte, Türkiye’nin hedeflerine odaklı, kamu ve özel sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak sürdürülebilir çözüm ve yapılar üretmek. Vizyonumuz ise ülkemizde, bölgemizde ve küresel ölçekte, seçilmiş alanlarda kaliteli ve teknoloji odaklı hizmet/ürün sağlayan, toplumsal değerlere ve çevreye duyarlı rekabetçi bir şirket olmaktır.


Genel Müdür & CEO: Yalçın ÖNYÜRÜ

Temas Noktası: Seyfettin SÜNGER
Tel: 90 312 284 34 34
Faks: 90 312 284 89 54
E-posta: s-sunger@target.com.tr

TARGET A.Ş. 40 yıl önce, ülkemize modern, gelişmiş teknolojileri sunmak amacıyla yola koyulduk. Target A.Ş., bu uzun süreçte geniş bir yelpazeye yayılmış, dünyanın önde gelen ve Fortune 500 listesindeki 80'den fazla şirketten oluşan iş ortakları ile en son yenilikleri ve teknolojileri, en güvenilir hizmet anlayışıyla ülkemize getirerek Türk Savunma Sanayinde bir öncü olarak yerini almıştır. Savunma Sanayinde ki bu faaliyetlerimiz, iş birliği yaptığımız dünyanın önde gelen şirketlerine danışmanlık yapmak ve askeri amaçlı özel hammadde temini, en ileri askeri teknoloji ve ürün, sistem ve donanımlarının tasarımından çeşitli askeri tatbikat sistemlerinin imalatına kadar her tür faaliyeti kapsamaktadır.

Toplamda 20'ye yakın çalışanı, 1000 m²‘nin üzerinde ofis imkanlarının yanı sıra mühendislik laboratuarları ve araştırma ve geliştirme tesisleri ile, grup olarak Türkiye’de havacılık, savunma, atıcılık, enerji, mühendislik ve yazılım alanlarında faaliyet gösteren bir Grup haline dönüşmüştür.


Eski Kurumsal (Şirket) Üyeleri

AFCEA TÜRKİYE'nin eski kurumsal (şirket) üyeleri alfabetik sırayla aşağıda listelenmiştir. 

 


AFCEA Türkiye Hakkında | Yönetim/Denetim | Tüzük
Etkinlikler | Üye Şirketler | Üyelik
Signal Dergisi | Europe | International | English